Uniwersytet Kazimierza Wielkiego Zjazd absolwentów 20 czerwca 2009

Informacje

Cena za Zjazd

11.03.2009

Opłata za uczestnictwo w Zjeździe Absolwentów UKW wynosi 100 zł w przypadku dokonania wpłaty do 30 kwietnia br. oraz 120 złotych przy terminie wpłaty 1 – 31 maja br. Opłate zjazdową można uiścić drogą elektroniczną lub przelewem pocztowym. Każdy uczestnik po rejestracji otrzymuje INDYWIDUALNY numer konta.

W ramach opłaty gwarantujemy uczestnikom materiały zjazdowe oraz catering.

Pomagamy w rejestracji!

17.03.2009

Wszystkich Absolwentów, którzy mają problem z zarejestrowaniem się na Zjazd Absolwentów, zapraszamy do Biura Organizacyjnego Zjazdu Absolwentów. Pomożemy w rejestracji i wypełnieniu druku pocztowego niezbędnego do opłaty za imprezę.

Zjazd Absolwentów WSN, WSP, AB, UKW!

04.02.2009

Z okazji 40-lecia uczelni, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego organizuje Zjazd Absolwentów. Będziemy wspominać i bawić się na terenie kampusu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Chodkiewicza 30. Czekają Was koncerty, karaoke, konkursy, oraz zabawa taneczna do białego rana.

Noclegi!

04.02.2009

Zjazd rozpocznie się w sobotnie popołudnie 20 czerwca 2009 r. i potrwa do późnych godzin wieczorno-nocnych… Wszystko zależy od Was i od tego jak będziemy się bawić. Jeśli martwicie się o przyjazd i nocleg, to zupełnie niepotrzebnie! Proponujemy Wam możliwość skorzystania z naszej pomocy:

Konkursy!

04.02.2009

Zanim zaczniemy zabawę, powspominajmy razem najpiękniejsze lata czasów studenckich. Już dzisiaj możecie przesłać swoje opowieści lub zdjęcia. Najciekawsze opublikujemy a najzabawniejsze nagrodzimy.

Logowanie

Zaloguj się do modułu dla absolwentówSponsorzy

  • Logo Agroserwis
  • Urząd Marszałkowski