Uniwersytet Kazimierza Wielkiego Zjazd absolwentów 20 czerwca 2009

Strona główna

I Zjazd Absolwentów za nami

22.06.2009

Było głośno, radośnie a przede wszystkim kipiało wspomnieniami. Pierwszy Zjazd Absolwentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz jego poprzedniczek przeszedł do historii. Odwiedziło nas pół tysiąca Absolwentów.

Dziękujemy Wam za przybycie drodzy Absolwenci i czekamy na maile ze zdjęciami. Napiszcie o swoich wrażeniach, powspominajmy wspólnie pamiętny wieczór.

Serdecznie Dziękujemy za wsparcie Urzędowi Marszałkowskiemu oraz firmom:
- ENEA S.A.
- Bydgoski Park Przemysłowy w Bydgoszczy
- Agroserwis
- Biuro Podróży Magellan
- Centrum Ogrodnicze w Bydgoszczy Bilscy

Piknik akademicki nadchodzi!

11.05.2009

Szanowni Zjazdowicze, już tylko miesiąc pozostał, aby zapisać się na listy i wziąć udział w Zjeździe Absolwentów. Wieczorna zabawa odbędzie się w konwencji pikniku, z suto zastawionymi stołami, płonącymi grillami i muzyką. Każdy z Uczestników otrzyma  karkówkę, kiełbasę, surówki i sałatki, ciepłe i zimne napoje. Z lekkich alkoholi do wyboru będzie piwo, wino lub drinki.

Firma dbająca o nasze podniebienia zatroszczy się o możliwość zakupienia dodatkowego jadła i napitków w miarę potrzeb i możliwości naszych żołądków. 20 czerwca według naszych długoterminowych prognoz ma być najpiękniejszym dniem roku. Nawet jeżeli nie dostroi się do nich pogoda - poradzimy sobie.

Przygotowaliśmy wariant zabawy na wolnym powietrzu, jak również w murach Uczelni.

Konkursy, nagrody

11.05.2009

Uczestnicy Zjazdu będą mogli wziąć udział w licznych konkursach, które już trwają (Dziękujemy za piękne zdjęcia! Czekamy na więcej!) lub zorganizowane będą podczas imprezy. Oprócz licznych pamiątek uczelnianych wygrać będzie można m.in. profesjonalny odkurzacz ogrodowy oraz (uwaga Zjazdowiczki, które niczego się boją!) markową wiertarkę, ufundowane przez jednego z naszych sponsorów, firmę Agroserwis. Tak więc, bądźcie gotowi na wszystko!

Spotkajmy się

04.02.2009
Prof. dr hab. inż. Józef Kubik, Rektor UKW

Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci,

W 2009 roku mija 40. rocznica utworzenia naszej Uczelni. Począwszy od 1969 roku nasi studenci, absolwenci i pracownicy są stale obecni w życiu Bydgoszczy, regionu i Polski. Niech ten szczególny rok będzie okazją do wspomnień dla naszej wielkiej, kilkudziesięciotysięcznej społeczności. Służyć temu mają liczne imprezy, które organizuje Uczelnia w Roku Jubileuszowym.

Ich zwieńczeniem będzie Zjazd Absolwentów, który planujemy na 20 czerwca tego roku. Będzie to dobrą okazją do pokazania Państwu, ile przez ten czas dokonaliśmy, jak bardzo zmieniła się Uczelnia.

Tomek Zieliński (polonistyka 1993) zaprasza

04.02.2009
Tomasz Zieliński, rzecznik prasowy UKW

Koleżanki i Koledzy,

Rok akademicki 2008/2009 jest 40. – jubileuszowym – rokiem działalności naszej Uczelni. W tym czasie przez mury naszej Alma Mater przewinęły się dziesiątki tysięcy studentów i tysiące nauczycieli akademickich, a Uczelnia zmieniała swoje oblicze od szkoły kształcącej pedagogów i nauczycieli do szerokoprofilowego uniwersytetu.

Kiedy zaczynaliśmy, przy Chodkiewicza 30 spotkało się 300. studentów i pracowników – dziś społeczność akademicka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego to 14 tysięcy studentów, ponad 1200. pracowników i kilkudziesięciotysięczna rzesza absolwentów rozsianych po całym świecie.

Przypomnij hasło

Wpisz nazwę użytkownika w celu odzyskania hasła


Sponsorzy

  • Urząd Marszałkowski
  • Logo Agroserwis